69176-030LF
Numer produktu DigiKey
609-2392-ND
Producent
Numer produktu producenta
69176-030LF
Opis
CONN RCPT HSG 30POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
69176-030LF Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Funkcje
Klucz polaryzujący
Typ złącza
Materiał izolacji
Polipropylen, modyfikowany
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,100" (2,54mm)