68021-254HLF
Numer produktu DigiKey
68021-254HLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
68021-254HLF
Opis
CONN HEADER R/A 54POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 54 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
68021-254HLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Opakowanie
Torba
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,190" (4,83mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto lub złoto, GXT™
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
15,0µin (0,38µm)
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Osłona
Niezakryte
Napięcie znamionowe
110V