67013-032LF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 67013-032LF-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 67013-032LF |
Opis | CONN FFC/FPC RCPT HSG 32POS 2.54 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Obudowy FFC, FPC Obudowa do styków żeńskich Złącza 32pozycji 0,100" (2,54mm) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 67013-032LF Modele |
Kategoria | Raster 0,100" (2,54mm) |
Producent Amphenol ICC (FCI) | Grubość FFC, FCB 0,31mm |
Seria | Napięcie znamionowe 500 V |
Opakowanie Torba | Materiał obudowy Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -65°C - 125°C |
Typ płaski giętki FFC, FPC | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Typ złącza Obudowa do styków żeńskich | Prąd znamionowy (A) 3 A |