67000-012LF
Numer produktu DigiKey
609-67000-012LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
67000-012LF
Opis
CONN FFC RCPT HSG 12POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowy Obudowa do styków żeńskich Złącza 12pozycji 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
67000-012LF Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe
500 V
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał obudowy
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe, szklane wypełnienie
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3 A
Typ złącza
Obudowa do styków żeńskich
Kolor obudowy
Czarne
Liczba pozycji
12
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba rzędów
1
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 1 000 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1 000W magazynie