66951-036LF
66951-036LF
66951-036LF
Numer produktu DigiKey
609-2266-ND
Producent
Numer produktu producenta
66951-036LF
Opis
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
Szczegółowy opis
36 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
66951-036LF Modele
Wysokość izolacji
0,325" (8,25mm)
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1250V