Ilustracja dla 66925-024LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
66925-024LF
Numer produktu DigiKey
66925-024LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
66925-024LF
Opis
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy, kąt prosty Złoto
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Rurka
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,240" (6,10mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Raster - powierzchnie współpracujące
Typ kształt
Pătrat
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Mosiądz
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)