66226-010LF
66226-010LF
66226-010LF
Numer produktu DigiKey
609-2184-ND
Producent
Numer produktu producenta
66226-010LF
Opis
CONN FFC HEADER 10POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pozycja FFC złącze Listwa złączy 0,100" (2,54mm) Swobodnie zwisające (liniowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
66226-010LF Modele
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi i niklu
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Opakowanie
Taca
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Status części
Aktywny
Napięcie znamionowe
500V
Typ płaski giętki
FFC
Temperatura robocza
-65°C - 105°C
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza/styku
Listwa złączy
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
10
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Raster
0,100" (2,54mm)
Kolor obudowy
Niebieskie
Zakończenie
Lutowany
Kolor aktuatora
Czarne
Grubość FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm