65240-014LF
65240-014LF
65240-014LF
Numer produktu DigiKey
609-1274-ND
Producent
Numer produktu producenta
65240-014LF
Opis
CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Niebieskie 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
65240-014LF Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)