61083-141402PLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 909
Arkusz danych
W magazynie: 0
140 Pozycyjny Złącze Wtyczka, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
61083-141402PLF
Numer produktu DigiKey
61083-141402PLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
61083-141402PLF
Opis
CONN PLUG 140POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
61083-141402PLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wtyczka, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
5mm, 9mm, 13mm
Liczba pozycji
140
Wysokość nad płytką
0,185" (4,70mm)
Raster
0,031" (0,80mm)