61083-122402LF
Numer produktu DigiKey
609-1701-2-ND - Taśma i szpula (TR)
609-1701-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
61083-122402LF
Opis
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Pozycyjny Złącze Wtyczka, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
61083-122402LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wtyczka, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
6mm, 10mm, 14mm
Liczba pozycji
120
Wysokość nad płytką
0,224" (5,70mm)
Raster
0,031" (0,80mm)