54101-G1004LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 22 895
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 703
Arkusz danych
Listwa złącza Otwór przelotowy 4 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
54101-G1004LF
Numer produktu DigiKey
54101-G1004LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
54101-G1004LF
Opis
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
54101-G1004LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,150" (3,81mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,480" (12,19mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto lub złoto, GXT™
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Typ mocowania
Grubość wykończenia styku - bolec
100,0µin (2,54µm)
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Przeciwsobne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
0423751246Molex22 895WM17769-ND0,79000 złSimilar
TS-104-T-AASamtec Inc.703SAM16040-ND2,62000 złSimilar
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 1 970 wyświetl teraz
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
1 970W magazynie