53611-S50-4LF
Numer produktu DigiKey
53611-S50-4LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
53611-S50-4LF
Opis
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 50 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
53611-S50-4LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada zatrzasku/haki wyrzutowe
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,640" (16,26mm)