52601-S16-4LF
Numer produktu DigiKey
609-3474-ND
Producent
Numer produktu producenta
52601-S16-4LF
Opis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 16 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
52601-S16-4LF Modele
0,230" (5,84mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Wysokość izolacji
0,365" (9,27mm)