52601-G16-8LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 2 563
Arkusz danych
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 16 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
52601-G16-8LF
Numer produktu DigiKey
52601-G16-8LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
52601-G16-8LF
Opis
CONN HEADER SMD 16POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
52601-G16-8LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,365" (9,27mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto lub złoto, GXT™
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 105°C