Ilustracja dla 50003-1260E jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
50003-1260E
Numer produktu DigiKey
50003-1260E-ND
Producent
Numer produktu producenta
50003-1260E
Opis
CONN RCPT HD 260POS PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
260 Złącze Gniazdo, gniazda żeńskie Otwór przelotowy, kąt prosty Wysoka gęstość (HDC, HDI, HPC)
Kategoria
Raster
0,100" (2,54mm)