10136653-10LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Molex
W magazynie: 10 301
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity
10 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,118" (3,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10136653-10LF
Numer produktu DigiKey
609-10136653-10LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
10136653-10LF
Opis
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
10136653-10LF Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,118" (3,00mm)