10118940-030LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 93
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 3 170
Molex
Molex
Amphenol CS (Commercial Products)
JST Sales America Inc.
30 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,079" (2,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10118940-030LF
Numer produktu DigiKey
10118940-030LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
10118940-030LF
Opis
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
10118940-030LF Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,079" (2,00mm)