10080054-013LF
Numer produktu DigiKey
10080054-013LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
10080054-013LF
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
10080054-013LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Wciskane, lutowane
Prod.
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa, haki wyrzutnika, krótki
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,234" (5,94mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,160" (4,06mm)
Status części
Aktywny
Długość całkowita styku
0,629" (15,97mm)
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,640" (16,26mm)