10073599-032LF
Numer produktu DigiKey
609-10073599-032LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
10073599-032LF
Opis
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
10073599-032LF Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,079" (2,00mm)