L77TSCG37SOL2RM5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 956
Arkusz danych
NorComp Inc.
W magazynie: 473
W magazynie: 240
W magazynie: 0
W magazynie: 407
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
W magazynie: 944
Amphenol CS (FCI)
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77TSCG37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSCG37SOL2RM5
Numer produktu DigiKey
L77TSCG37SOL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77TSCG37SOL2RM5
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L77TSCG37SOL2RM5 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
600V
Liczba rzędów
2
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C - 125°C