L77SDDH50S
L77SDDH50S
L77SDDH50S
Numer produktu DigiKey
L77SDDH50S-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDDH50S
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C