L77SDD50SOL2
L77SDD50SOL2
L77SDD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDD50SOL2
Numer produktu DigiKey
L77SDD50SOL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDD50SOL2
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77SDD50SOL2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C