L77DFCF37S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 15
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Ilustracja dla L77DFCF37S jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DFCF37S
Numer produktu DigiKey
L77DFCF37S-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DFCF37S
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C - 125°C