L77DFBH25S1APN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 394
Arkusz danych
W magazynie: 3
W magazynie: 0
Ilustracja dla L77DFBH25S1APN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DFBH25S1APN
Numer produktu DigiKey
L77DFBH25S1APN-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DFBH25S1APN
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C