L77DD50SOL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DD50SOL2
Numer produktu DigiKey
L77DD50SOL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DD50SOL2
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77DD50SOL2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
3
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C