L77DD50SAM4B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla L77DD50SAM4B jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DD50SAM4B
Numer produktu DigiKey
L77DD50SAM4B-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DD50SAM4B
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,590" (14,99mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C