L77DC37SVF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 15
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ilustracja dla L77DC37SVF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DC37SVF
Numer produktu DigiKey
L77DC37SVF-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DC37SVF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C