L77DBH25SOL2RM8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
Arkusz danych
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Ilustracja dla L77DBH25SOL2RM8 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DBH25SOL2RM8
Numer produktu DigiKey
L77DBH25SOL2RM8-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DBH25SOL2RM8
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C