Ilustracja dla L77DB25SST4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DB25SST4
Numer produktu DigiKey
L77DB25SST4-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DB25SST4
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SCREW
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Torba
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Przekrój przewodu
18 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C