L77DB25S_View2
L77DB25S
L77DB25S
L77DB25S
Numer produktu DigiKey
L77DB25S-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DB25S
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77DB25S Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C