L77DA15SST2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SST2
Numer produktu DigiKey
L77DA15SST2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DA15SST2
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77DA15SST2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Torba
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Napięcie znamionowe
300V
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
Forma styku
Obrobione
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ mocowania
Przekrój przewodu
18 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C