L77DA15SST1
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SST1
Numer produktu DigiKey
L77DA15SST1-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DA15SST1
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77DA15SST1 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Torba
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Napięcie znamionowe
300V
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Typ mocowania
Przekrój przewodu
18 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C