L777SDA15PVFM
Numer produktu DigiKey
L777SDA15PVFM-ND
Producent
Numer produktu producenta
L777SDA15PVFM
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C