L777SDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777SDA15P
Numer produktu DigiKey
L777SDA15P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L777SDA15P
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L777SDA15P Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Przekrój przewodu
20 AWG
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C