L777DC37PC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 271
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 9
Arkusz danych
Ilustracja dla L777DC37PC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L777DC37PC
Numer produktu DigiKey
L777DC37PC-ND
Producent
Numer produktu producenta
L777DC37PC
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,319" (8,10mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C