L777DB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DB25P
Numer produktu DigiKey
L777DB25P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L777DB25P
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L777DB25P Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Opakowanie
Torba
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C