L717SDDH50P
L717SDDH50P
L717SDDH50P
Numer produktu DigiKey
L717SDDH50P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717SDDH50P
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C