L717SDCH37POL2RM5 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 849
Assmann WSW Components
W magazynie: 949
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 186
Amphenol CS (FCI)
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717SDCH37POL2RM5
L717SDCH37POL2RM5
L717SDCH37POL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2RM5
Numer produktu DigiKey
L717SDCH37POL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717SDCH37POL2RM5
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L717SDCH37POL2RM5 Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
2
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C