L717SDAH15PC309
L717SDAH15PC309
L717SDAH15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDAH15PC309
Numer produktu DigiKey
L717SDAH15PC309-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717SDAH15PC309
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L717SDAH15PC309 Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
2
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Przekrój przewodu
20 AWG
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Po stronie kabla (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C