L717HDA26P
L717HDA26P
L717HDA26P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26P
Numer produktu DigiKey
L717HDA26P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717HDA26P
Opis
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L717HDA26P Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
3
Forma styku
Tłoczone
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - duża gęstość
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 155°C