L717DC37PV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 33
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
NorComp Inc.
NorComp Inc.
W magazynie: 38
W magazynie: 26
W magazynie: 256
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 423
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 439
W magazynie: 267
Ilustracja dla L717DC37PV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717DC37PV
Numer produktu DigiKey
L717DC37PV-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DC37PV
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
L717DC37PV Modele
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C