L717DC37P1APN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 50
Arkusz danych
W magazynie: 0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
NorComp Inc.
NorComp Inc.
W magazynie: 21
W magazynie: 85
Amphenol CS (FCI)
ITT Cannon, LLC
Ilustracja dla L717DC37P1APN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717DC37P1APN
Numer produktu DigiKey
L717DC37P1APN-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DC37P1APN
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C