L17DBFRA25P
L17DBFRA25P
L17DBFRA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRA25P
Numer produktu DigiKey
L17DBFRA25P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L17DBFRA25P
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
L17DBFRA25P Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, wcięcia uziemiające, odciążka
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C