L17DAFRBA15PC309 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 9
Arkusz danych
W magazynie: 189
W magazynie: 0
W magazynie: 55
W magazynie: 378
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L17DAFRBA15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRBA15PC309
Numer produktu DigiKey
L17DAFRBA15PC309-ND
Producent
Numer produktu producenta
L17DAFRBA15PC309
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
Modele EDA/CAD
L17DAFRBA15PC309 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, wcięcia uziemiające, odciążka
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-25°C - 85°C