L17DAFRA15SC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRA15SC309
Numer produktu DigiKey
L17DAFRA15SC309-ND
Producent
Numer produktu producenta
L17DAFRA15SC309
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS IDC
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
L17DAFRA15SC309 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, zabezpieczenie przed naprężeniem
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C