L177SDCH37SOL2RM5G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 270
W magazynie: 1
W magazynie: 28
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 117
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177SDCH37SOL2RM5G
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCH37SOL2RM5G
Numer produktu DigiKey
L177SDCH37SOL2RM5G-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177SDCH37SOL2RM5G
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
L177SDCH37SOL2RM5G Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
250V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C