L177DFC37S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
NorComp Inc.
W magazynie: 15
W magazynie: 0
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177DFC37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177DFC37S
Numer produktu DigiKey
L177DFC37S-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177DFC37S
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L177DFC37S Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C - 125°C