L177DFBH25SAM4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 8 654
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla L177DFBH25SAM4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177DFBH25SAM4
Numer produktu DigiKey
L177DFBH25SAM4-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177DFBH25SAM4
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,319" (8,10mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C