L117DCFRCA37S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L117DCFRCA37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DCFRCA37S
Numer produktu DigiKey
L117DCFRCA37S-ND
Producent
Numer produktu producenta
L117DCFRCA37S
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
Modele EDA/CAD
L117DCFRCA37S Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, zabezpieczenie przed naprężeniem
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
250V
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C