L117DBFRCA25P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
3M
W magazynie: 364
Arkusz danych
W magazynie: 67
W magazynie: 69
W magazynie: 13
W magazynie: 38
W magazynie: 0
W magazynie: 935
W magazynie: 199
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L117DBFRCA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DBFRCA25P
Numer produktu DigiKey
L117DBFRCA25P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L117DBFRCA25P
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Modele EDA/CAD
L117DBFRCA25P Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, wcięcia uziemiające, odciążka
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C